چای بسته بندی  

18 محصول وجود دارد.
در هر صفحه
0 دیدگاه
این چای دوغزال اصل با آرم شیرنشان می باشد
0 دیدگاه
چای معطر ممتاز سیلان صد در صد خارجی طبیعی و فاقد هرگونه رنگ افزودنی انتخاب شده از بهترین ومرغوبترین برگ و غنچه باغات سیلان
0 دیدگاه
چای ارل گری گلستان، ترکیبی است از انواع چای باروتی سیلان که با عصاره برگاموت معطر شده است. زمان دم کشیدن این چای 7 تا 8 دقیقه می باشد.
0 دیدگاه
چای ممتاز هندوستان گلستان دستچینی است زرین از مرغوبترین برگ و غنچه گیاه چای که در کناره های رودخانه برهماپوترا در اراضی آسام و دارجلینگ هند به عمل آمده است. این چای دارای عطر و طعم طبیعی چای سنتی هندوستان می باشد. زمان دم کشیدن این چای 8 تا 12دقیقه می باشد.
0 دیدگاه
چای سیلاان 100%خارجی قوطی فلزی (مشکی) 250گرمی
0 دیدگاه
چای طبیعی فومنات قوطی سبز از نوع پرکیفیت چای داخلی می باشد
0 دیدگاه
دمنوش بسته کادوئی ۲۴ عددی یک هدیه فوق العاده زیبا شامل انواع مختلفی از دمنوش های گیاهی مهرگیاه همراه با ۱۰ عدد عسل بسته بندی شده رایگان می باشد.این بسته بندی کادویی بسیار باکیفیت بوده و مناسب هدیه و پذیرایی از میهمانان ویژه می باشد.
0 دیدگاه
چای معطر مخصوص احمد ترکیبى است از بهترین انواع چای سیلان و مقداری چای مرغوب هندوستان با عطر دلپذیر برگاموت (ترنج). این چای بدلیل داشتن عطر ، رنگ و طعم مناسب از شهرت و محبوبیت خاصی برخوردار است. بهتر است این چای را در ظروف در بسته نگهداری کنید تا عطر آن بخوبی حفظ شود.
0 دیدگاه
چای « ارل گری » احمد ترکیب ممتازی از بهترین چای سیلان و چند کشور دیگر میباشد که با عطر دلپذیر ارل گری همراه شده است. یک چای خوش عطر و خوش رنگ.
نمایش 1 - 12 از 18 مورد